HANDSÆNG med kæde, sølv, Jan Eve Stengårds Silversmide, Visby, 1999.

360149. HANDSÆNG med kæde, sølv, Jan Eve Stengårds Silversmide, Visby, 1999.

Vedhængshøjde ca 4 cm.
Kæde stemplet 925, CCC, længde ca 60 cm.
Vægt omkring 23 gram.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vedhængshøjde ca 4 cm.
Vægt omkring 23 gram.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.703