SKAKBRIKKER, 32 stk., udskåret træ, 1900-tallet.

36003. SKAKBRIKKER, 32 stk., udskåret træ, 1900-tallet.

Maksimal højde ca. 12,5 cm.

Slitage og skader, et stykke mangler bundplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Maksimal højde ca. 12,5 cm.

Antal besøg: 1.238