ARTHUR BUTLER (20. ÅRHUNDREDE).

3587651. ARTHUR BUTLER (20. ÅRHUNDREDE).

Flodmundingsscene
signeret (nederst til højre), akvarel
32 x 50 cm
Sammen med yderligere tre akvareller inklusive Guy Todd (4).

De to stykker fra det 19. århundrede med noget fading og misfarvning, Todd og Butler begge ok.

Få foretaget en gratis vurdering!

Flodmundingsscene
32 x 50 cm

Antal besøg: 258