LARS BIRGERSSON. Forår-vinter.

3578656. LARS BIRGERSSON. Forår-vinter.

Olie på lærred, signeret.

53 x 87 cm.

Rammemål: 56 x 90 cm.

Mindre overfladeslid. Ellers er det samlede indtryk godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred, signeret.

53 x 87 cm.

Rammemål: 56 x 90 cm.

Antal besøg: 574