DEKORATIVT MALERI, blandede medier, 20. århundrede.

35752. DEKORATIVT MALERI, blandede medier, 20. århundrede.

49 x 41 cm.

Slitage og krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

49 x 41 cm.

Slitage og krakelering.

Antal besøg: 1.067