GUM AUTOMATIC, med flipperfunktion, "Super flip", Italien, 1900 anden halvdel af taget.

357457. GUM AUTOMATIC, med flipperfunktion, "Super flip", Italien, 1900 anden halvdel af taget.

Længde 38, dybde 62, højde 111 cm.

Slitage, ridser, mærker, buler, lås mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 7.829