DAMEJEANS, 2 stk, glas, VINKASSE, træ, Bollinger.

357431. DAMEJEANS, 2 stk, glas, VINKASSE, træ, Bollinger.

Højden på damejeans er ca 45 cm hver, æskens mål: længde 54, dybde 41, højde 44 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 1.014