SKULPTURGRUPPE, messing og træ, Afrika, 20. århundrede.

357145. SKULPTURGRUPPE, messing og træ, Afrika, 20. århundrede.

Ledsager med barnestol. Bundmål 50 x 18 cm.

Slid, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, dele mangler.

Antal besøg: 1.050