SVEN-GÖRAN SVENSSON. KUNST, TO DELE.

3571254. SVEN-GÖRAN SVENSSON. KUNST, TO DELE.

Litografi. Sammensætning. Signeret. Nummereret 172/300. Billedmål: ca. 60 x 42 cm. Rammemål: ca. 74 x 55 cm.
Litografi. Sammensætning. Signeret. Lignende målinger.

Lettere rammeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lettere rammeslid.

Antal besøg: 401