SMYKKEæSKE, lakarbejde, orientalsk, 20. århundrede.

357051. SMYKKEæSKE, lakarbejde, orientalsk, 20. århundrede.

Længde 22, dybde 11, højde ca. 29.

Slitage, ridser, mærker og laktab.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 603