VÅG, Berkel AB, Stockholm, 20. årh.

3568210. VÅG, Berkel AB, Stockholm, 20. årh.

Længde, 55, højde 67 cm.
3 stk vægte inkluderet (1 x 2 kg og 2 stk 1 kg).

Brugsslitage. Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde, 55, højde 67 cm.

Antal besøg: 642