VASER, 3 stk, stentøj, Edgar Böckman, monogram sign.

356752. VASER, 3 stk, stentøj, Edgar Böckman, monogram sign.

Højde 4,5 - 10 cm.

Brugsslitage, største vase med bundafslag, hvidstribet vase med mindre glasurfejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 4,5 - 10 cm.

Antal besøg: 555