SPISEBORD, begyndelsen af det 20. århundrede.

355169. SPISEBORD, begyndelsen af det 20. århundrede.

3 indsatsskiver á 33,5 cm. Længde 126, bredde 99, højde 75,5 cm.

Slitage, ridser, mærker, stødmærker. Senere maleri.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 731