ERIK ABRAHAMSSON. olie på lærred, signeret.

3549322. ERIK ABRAHAMSSON. olie på lærred, signeret.

Sommerlandskab med aftensol over sø, 62x98 cm.

Mindre huller.

Tema

Nordic Art and Design

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre huller.

Tema

Nordic Art and Design

Antal besøg: 701