WILLIAM YOUNG, RSW (SKOTSK 1845 - 1916).

3546741. WILLIAM YOUNG, RSW (SKOTSK 1845 - 1916).

Skotsk søscene med sommerhus
signeret (nederst til højre), olie på plade
12 x 14 cm.

Billede i god stand, tab til original ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skotsk søscene med sommerhus
12 x 14 cm.

Antal besøg: 433