OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olie på Panel, monogram signeret HL og dateret -43.

354234. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olie på Panel, monogram signeret HL og dateret -43.

Cirka 42,5 x 37,5 cm.

Mindre pletter og revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 42,5 x 37,5 cm.

Mindre pletter og revner.

Antal besøg: 844