353507. Kommode, træ, første halvdel af det 20. århundrede.
Seks skuffer med messinggreb, hvoraf kun den øverste skuffe har lås.
Længde 97 cm.
Bredde 52 cm.
Højde 137 cm.
Brugsslitage, ridser, mærker, mindre skader, nøgler til lister mangler.
Nøgle/nøgler findes