BELINDA TONG, SWA (NUTIDIG).

BELINDA TONG, SWA (NUTIDIG).
3535055. BELINDA TONG, SWA (NUTIDIG).

'Bedstemors tekande'
signeret (nederst til højre), olie på plade
29 x 39 cm.

God stand, men nogle ridser til ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

'Bedstemors tekande'
29 x 39 cm.

Antal besøg: 124