Væghængt skab, første halvdel af det 20. århundrede.

3519617. Væghængt skab, første halvdel af det 20. århundrede.

Sortmalet, med glasdør og tre glashylder bagved.
Bagside med tekst „D. Holmbergs Mynthandel, Stockholm“.
Højde 75,5, bredde 60, dybde 13 cm.

Slid og slitage. Mindre malingstab og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 410