ENGELSK SKOLE (18. ÅRHUNDREDE).

3514502. ENGELSK SKOLE (18. ÅRHUNDREDE).

Portrætter af børn
par pasteller
54 x 42 cm (2).

Mindre overfladeskår og små tab på kanter af portrætter, rammer med mindre overfladeflis og skrammer.

Tema

Period Oak and Objects

Få foretaget en gratis vurdering!

Portrætter af børn
par pasteller
54 x 42 cm (2).

Tema

Period Oak and Objects

Antal besøg: 498