351305. HALSKÆDE, ARMBÅND og ØRERINGE 1 par, sølv, Rey Urban, Stockholm, 1989.
1 halskæde, længde ca 55 cm 1 armbånd, længde ca 19,5 cm 2 øreringe med skrue, skruebeslag stemplet OPI, samlet længde ca 2,5 cm.
Brugsslitage. Skrueholder til øreringe færdig.