SUKKERSKÅL, sølv, Sverige, 1865.

351056. SUKKERSKÅL, sølv, Sverige, 1865.

Uklare stempler. Længde ca 26,5 cm.

Slitage, låg mangler, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, låg mangler, skader.

Antal besøg: 609