TOM HOLD (BRITISK, 1843-1902).

3509416. TOM HOLD (BRITISK, 1843-1902).

Får i et landskab
signeret (nederst til venstre), olie på lærred
29 x 39cm i ahornramme.

Små båremarkeringer på lærredet, overfladesnavs, men generelt ok.

Få foretaget en gratis vurdering!

Får i et landskab
29 x 39cm i ahornramme.

Antal besøg: 282