3507027. LARS NORRMAN. KUNST, TRE DELE.
Blandede medier. Akvarel/blyant.
Gestalt på gården. Signeret. Billedmål: ca. 9,5 x 18 cm. Rammemål: ca. 28 x 32,5 cm.
Mark med æsel. Signeret.. Lignende målinger.
Urbane motiver. Signeret. Lignende målinger.