SPEJL, med konsolbord, empirestil, 20. århundrede.

350504. SPEJL, med konsolbord, empirestil, 20. århundrede.

Spejlet mærket Eden Mirror, Gustafs. Spejlets dimensioner; 57,5 x 151. Konsolbordhøjde ca 73 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, dekorative skader. Konsolbord ikke samlet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.482