GORDON BENINGFIELD (1936-1998).

3502133. GORDON BENINGFIELD (1936-1998).

Mus med mariehøne
signeret (nederst til venstre), akvarel
15 x 23 cm

Proveniens: Moorland Gallery, 23 Cork Street, Bond Street, London W1.

God stand.

Tema

Paintings Sold on Behalf of The Hillside Animal Sanctuary

Få foretaget en gratis vurdering!

Mus med mariehøne
15 x 23 cm

God stand.

Tema

Antal besøg: 177