JOHN REANEY, SWLA (1987-2019).

3500639. JOHN REANEY, SWLA (1987-2019).

Landebane
signeret og dateret 1988 (nederst til venstre), pastel
33 x 43 cm.

God stand - klar til at hænge.

Tema

Paintings Sold on Behalf of The Hillside Animal Sanctuary

Få foretaget en gratis vurdering!

Landebane
33 x 43 cm.

Tema

Antal besøg: 188