LARS JONSSON (F. 1952).

LARS JONSSON (F. 1952).
3499925. LARS JONSSON (F. 1952).

'Vintermorgen - Magpies'
signeret og nummereret 145/360, litografi
60 x 43 cm

Proveniens: Wildlife Art Gallery, 97 High Street, Lavenham, Suffolk CO10 9PZ.

Klar til at hænge.

Tema

Paintings Sold on Behalf of The Hillside Animal Sanctuary

Få foretaget en gratis vurdering!

'Vintermorgen - Magpies'
60 x 43 cm

Klar til at hænge.

Tema

Antal besøg: 772