STOL, "Y stol", Hans J Wegner, 20. århundrede.

349952. STOL, "Y stol", Hans J Wegner, 20. århundrede.

Flettet sæde.

Slitage, ret hårdt slid, sæde med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Flettet sæde.

Antal besøg: 1.939