MUSIKALE MØBLER, indretning, 1940'erne/50'erne.

349875. MUSIKALE MØBLER, indretning, 1940'erne/50'erne.

Indretning af muscing kvinde. Længde 80, bredde 46, højde 66 cm.

Slitage, ridser, mærker, nøglebøsning mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.279