BORD MED SKUFFE, rokokostil, 20. århundrede.

349480. BORD MED SKUFFE, rokokostil, 20. århundrede.

Længde 74,5 bredde 45 højde 77 cm.

Slitage, finerskader, delvist falmet, stødmærker, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 390