MAXALTO. Spisebord, Pathos, x tværbundet benstativ i forkromet metal, afrundet top i hårdlakeret overflade.

3494352. MAXALTO. Spisebord, Pathos, x tværbundet benstativ i forkromet metal, afrundet top i hårdlakeret overflade.

Højde ca. 72 cm, 300x110 cm.

Brugsslitage, skive med mindre ridser og lidt slid.

Højde ca. 72 cm, 300x110 cm.

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Kun afhentning

Vi tilbyder desværre ikke levering af denne genstand. Du kan afhente hos auktionshuset eller selv sørge for levering. Læs mere.

Adresse

Järnvägsgatan 35
131 54 Sickla
Sverige

Placering
Expohall
Antal besøg: 258

Andre interessante genstande