Højde ca. 72 cm, 300x110 cm.
Brugsslitage, skive med mindre ridser og lidt slid.
Vi tilbyder desværre ikke levering af denne genstand. Du kan afhente hos auktionshuset eller selv sørge for levering. Læs mere.
Järnvägsgatan 35 131 54 Sickla Sverige