FIGUR, paria, "Kan du ikke tale", Gustavsberg, dateret 1890.

348584. FIGUR, paria, "Kan du ikke tale", Gustavsberg, dateret 1890.

Stempelmærkning med dato. Længde ca 27 cm.

Slitage, pletter. Drengens skjorte med afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.610