Bibel, dateret 1807.

Bibel, dateret 1807.
3479766. Bibel, dateret 1807.

18,5 x 11 cm.

Brugsslitage og skader ifølge fotos.

Få foretaget en gratis vurdering!
3479766. Bibel, dateret 1807.

18,5 x 11 cm.

Antal besøg: 516