INGVAR ANDERSSON. Granskov. Akvarel.

3478708. INGVAR ANDERSSON. Granskov. Akvarel.

Signeret.
Med ramme: 600 x 445 mm
Billedområde: 510 x 370 mm.

brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret.
Med ramme: 600 x 445 mm
Billedområde: 510 x 370 mm.

brugsspor.

Antal besøg: 301