Sæt NYSØLV, 5 dele, 20. århundrede.

34786. Sæt NYSØLV, 5 dele, 20. århundrede.

Bestående af bakke, kaffe og te sæt. Tjenesten markerede Harts Sheffield, England. Bakkens længde er 61 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 835