SOFABORD med glasplade, C Sjölin Ab Skillingaryd, 1900/2000-tallet.

347825. SOFABORD med glasplade, C Sjölin Ab Skillingaryd, 1900/2000-tallet.

Længde 94,5 bredde 94,5 højde ca 45 cm.

Lejlighedsvis Kantstødt, Brugsslitage, ridser. Stærkt slid nogle steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 616