SPISESUM SKÆNK, Art Nouveau, 20. århundrede.

347782. SPISESUM SKÆNK, Art Nouveau, 20. århundrede.

Afskåret, delvis gennembrudt plantedekoration. Længde 180 bredde 60 højde 173 cm.

Brugsslitage, ridser og mindre mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 552