Kort, „Norden“, 20. århundrede.

3476097. Kort, „Norden“, 20. århundrede.

Generalstabens litografiske institution, Stockholm 1979.
Skala 1:1000000
Højdekort 203 cm, bredde 190 cm.

Dejlig arbejdstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skala 1:1000000

Dejlig arbejdstilstand.

Antal besøg: 666