VASE, DAUM FRÈRES.

VASE, DAUM FRÈRES.
3471955. VASE, DAUM FRÈRES.

Art Nouveau, flettet glas i grønt med ætset og emaljemalet skovindretning, signeret „DAUM NANCY“ og med Lorraines kors, højde 8 cm.

Let håndteringsslitage.

Tema

Art Glass - Art Nouveau

Få foretaget en gratis vurdering!
3471955. VASE, DAUM FRÈRES.

Let håndteringsslitage.

Tema

Art Glass - Art Nouveau

Antal besøg: 817