ADOLF LOHSE (1829-1907). Memento Mori Stilleben.

3467190. ADOLF LOHSE (1829-1907). Memento Mori Stilleben.

Adolf Lohse (1829-1907), stilleben Memento Mori, olie på lærred, lagt på træ, signeret, ca. 43 x 54,5 cm, med ramme ca. 58 x 68 cm.

Spredt retouchering, lidt beskidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.121