SØJLEBORD, Nordiska Kompaniet, 1950'erne.

346591. SØJLEBORD, Nordiska Kompaniet, 1950'erne.

Længde 40, dybde 30, højde 51 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 637