BORDPLATEAU, imperium, første halvdel af 1800-tallet.

346041. BORDPLATEAU, imperium, første halvdel af 1800-tallet.

Gennembrudt kant i forgyldt bronze med dekoration af roser. Diameter ca 30,5 cm, højde 5,5 cm.

Slitage, ridser, skader, en fod mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 853