DISPLAYSKAB, "Undtagelsen", Carl Malmsten, Åfors Möbler.

345692. DISPLAYSKAB, "Undtagelsen", Carl Malmsten, Åfors Möbler.

Mærke, 3 glashylder, udtræksplade, længde 96, dybde 36, højde 176 cm.

Slitage, mindre ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.428