BØRNEOVN, støbejern, Bruzaholm og diverse tilbehør.

344464. BØRNEOVN, støbejern, Bruzaholm og diverse tilbehør.

Længde 33 bredde 20 total højde ca 23,5 cm.
Indeholder diverse køkkentilbehør i miniature/barnestørrelse.

Slitage, skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.510