ET MAHOGNI TEBORD FRA DET 19. ÅRHUNDREDE.

3442714. ET MAHOGNI TEBORD FRA DET 19. ÅRHUNDREDE.

hævet på drejede ben, 89cm bred, 74cm høj.

generelle mærker og slid, overfladeridser og skrammer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

19 Charles Industrial Estate,
Stowmarket, Suffolk
IP14 5AH
Storbritannien

Placering
Rack 04
Antal besøg: 89