ALWYN CRAWSHAW (F. 1934).

ALWYN CRAWSHAW (F. 1934).
3440608. ALWYN CRAWSHAW (F. 1934).

Middelhavsscene
signeret (nederst til venstre), olie på plade
24 x 29 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Middelhavsscene
24 x 29 cm.

God stand.

Antal besøg: 271