'Røde tulipaner. Sissinghurst'
signeret (nederst til venstre), olie på lærred
86 x 90 cm
Herkomst: Anna-Mei Chadwick, inkorporerer Mcgraths galleri, 64 Kings Road, Parsons Green. London SW6 4LT - Udstilling Stokoe 1991.
“ Artistens videresalgsrettigheder (ARR) kan gælde for dette parti“.
God stand.