MICHAEL STOKOE (F. 1933).

MICHAEL STOKOE (F. 1933).
3439476. MICHAEL STOKOE (F. 1933).

'Røde tulipaner. Sissinghurst'
signeret (nederst til venstre), olie på lærred
86 x 90 cm

Herkomst: Anna-Mei Chadwick, inkorporerer Mcgraths galleri, 64 Kings Road, Parsons Green. London SW6 4LT - Udstilling Stokoe 1991.

“ Artistens videresalgsrettigheder (ARR) kan gælde for dette parti“.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

86 x 90 cm

God stand.

Antal besøg: 194