Sofabord/sidebord, Hollywood Regency Style, 1970'erne.

3433810. Sofabord/sidebord, Hollywood Regency Style, 1970'erne.

Løs glasplade med afrundede hjørner og facetsnit. Mat og lys forgyldt, relieferet, firbenet ramme med buet diagonal afstivning

ca. L 74,5 cm, B 74,5 cm, H 51,5 cm.

tegn på slid. Ridser og spor af gnidning på steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse
Hamburg - Bahrenfeld

Hamburg - Bahrenfeld
Gasstraße 4b
22761 Hamburg
Tyskland

Placering
Showroom hinten
Antal besøg: 80