Løs glasplade med afrundede hjørner og facetsnit. Mat og lys forgyldt, relieferet, firbenet ramme med buet diagonal afstivning
ca. L 74,5 cm, B 74,5 cm, H 51,5 cm.
tegn på slid. Ridser og spor af gnidning på steder.
Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.
Prøv igen om lidt. Hvis det stadig ikke fungerer, kan du kontakte vores support.
Hamburg - Bahrenfeld Gasstraße 4b 22761 Hamburg Tyskland