TIFFANY, TRINITY RING, 14k guld i trefarvet guld.

3407843. TIFFANY, TRINITY RING, 14k guld i trefarvet guld.

Stemplet Tiffany.
Vægt ca. 8,3 gram.
Størrelse ca. 16,5 mm.

Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet Tiffany.
Vægt ca. 8,3 gram.
Størrelse ca. 16,5 mm.

Ridser og mærker.

Antal besøg: 1.244